КРИКЛИВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА – кандидат фармацевтичних наук, доцент

КРИКЛИВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

 

КРИКЛИВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА - кандидат фармацевтичних наук, доцентКРИКЛИВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА - кандидат фармацевтичних наук, доцентКРИКЛИВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА - кандидат фармацевтичних наук, доцент

У 1994 році закінчилаУкраїнську фармацевтичну академію за спеціальністю «Фармація», кваліфікація – провізор.

Дипломну роботу на тему «Розробка складу та технології сиропу для дітей на основі «Аверин-чай» з відзнакою виконала на кафедрі заводської технології ліків (керівник – професор І.А. Єгоров).

Народилася 14 квітня 1970 року в місті Харкові.

У 1994 році закінчилаУкраїнську фармацевтичну академію за спеціальністю «Фармація», кваліфікація – провізор. Дипломну роботу на тему «Розробка складу та технології сиропу для дітей на основі «Аверин-чай» з відзнакою виконала на кафедрі заводської технології ліків (керівник – професор І.А. Єгоров).

Працювалаасистентом кафедри заводської технології ліків за сумісництвом з 2003 року.

З 2006 року працює на кафедрі промислової фармації: 2006-2010 рр. – асистентом, з 2010 р. – доцентом кафедри, з 2013р. доцентом кафедри заводської технології ліків.

У 2008 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук на тему «Розробка складу та технології м´яких лікарських форм з ксероформом» за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи (науковий керівник – професор О.А. Рубан).

У 2009 року виконувала обов’язки відповідального викладача студентських олімпіад зі спеціальності «Фармація», секретаря апробаційної ради зі спеціальності «Технологія ліків та організація фармацевтичної справи». У 2011 року виконувала обов’язки секретаря кафедри промислової фармації. З 2013 року відповідальна  за освітньою програму «Технологія парфумерно-косметичних засобів» та за виховну роботу на кафедрі заводської технології ліків.

У 2020 році одержала другу освіту зі спеціальності «Педагогіка вищої школи».

В період з 03.08-25.09.2020 прошла стажування в ISMA University, Riga, «Application of distance learning technologies in the educational process of higher education institutions»

Наукові дослідження присвячені розробці складу та технології м’яких лікарських форм антисептичної та протигрибкової дії.

Автор та співавтор більш ніж 170 наукових та науково-методичних праць, з яких статей – 30, патентів – 3, тез – 107, інформаційних листів – 2, науково-методичної літератури – 28.

Громадська діяльність

Член громадської організації – Фармацевтична палата

Член громадської організації – Всеукраїнська Асоціація апітерапевтів

 

Print Friendly, PDF & Email