1 листопада 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар “Біотехнологія і фармація: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів” кафедр ЗТЛ та Біотехнології.

У ході засідання були обговорені питання клітинних технологій при фармацевтичній розробці лікарських засобів  та заслухано  доповідь к.фарм.н., ас. кафедри ЗТЛ Халавки М.В. “Клітинні технології, досвід кафедри біофармаціі Медичного університету м. Любліна”

1 листопада 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар "Біотехнологія і фармація: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів"1 листопада 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар "Біотехнологія і фармація: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів" 1 листопада 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар "Біотехнологія і фармація: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів" 1 листопада 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар "Біотехнологія і фармація: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів" 1 листопада 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар "Біотехнологія і фармація: актуальні питання розроблення новітніх лікарських засобів"