12 грудня 2019 року відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар

12 грудня 2019 року за адресою: вул. Валентинівська, 4  НФаУ відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар «Питання розробки та стандартизації лікарських засобів рослинного походження» за участю кафедри заводської технології, ботаніки, фармакогнозії.

З доповіддю виступили

1. Перспективи застосування пектинів у фармацевтичній технології (к.фарм.н., ас. кафедри ЗТЛ Халавка М.В., керівник: д.фарм.н., проф. О.А. Рубан.)
  2. Методи ідентифікації та кількісного визначення ксантонового глікозиду мангіферину у рослинній сировині  (аспірант кафедри фармакогнозії Кречун А.В., керівники: д.фарм.н. проф. Ковальов В.М., к.фарм.н. Михайленко О.О.)
  3. Передумови до розробки рослинного лікарського засобу десинсибілізуючої дії (аспірант кафедри ботаніки Котов С.А., керівник: зав.каф. ботаніки, професор Гонтова Т.М.)

12 грудня 2019 року  відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар