14 травня 2021 року проф. Рубан О.А. призначено обласну іменну стипендію в галузі науки імені М.О. Валяшка для видатних науковців.

14 травня 2021 року рішенням Комітету з призначення обласних іменних стипендій в галузі науки у 2021 р. Рубан Олені Анатоліївні, доктору фармацевтичних наук, професору, завідувачу кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету призначено обласну іменну стипендію в галузі науки імені М.О. Валяшка для видатних науковців.

18 травня у музеї історії НФаУ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музеїв, який щорічно відзначається у всьому світі з 1977 р.

Під час урочистостей проф. Рубан О.А. передала до музею НФаУ від кафедри ЗТЛ почесну відзнаку “Фармація у віках”, яку проф. Перцев І.М. отримав у 2005 році на VI Національному з’їзді фармацевтів України.