15 грудня 2020 р. відбувся сумісний семінар «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У СУЧАСНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ НАУЦІ»

15 грудня 2020 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків.
У роботі семінару взяли участь 27 осіб: завідувачки кафедр АТЛ та ЗТЛ і співробітники кафедр АТЛ та ЗТЛ.
З доповіддю «Бігелі – інноваційна м’яка лікарська форма» виступила доцент кафедри АТЛ Зуйкіна Світлана Сергіївна.
За темою доповіді відбувся круглий стіл з обговорення питання інноваційних м’яких лікарських форм та перспектив розробки бігелей для лікування низки патологічних станів, зокрема застосування у терапії мастопатії.