19 травня 2020 року відбулась  об’єднана нарада-семінар опорних кафедр

19 травня 2020 року  о 12:00 відбулась  об’єднана нарада-семінар опорних кафедр заводської технології ліків, аптечної технології ліків ім.Д.П. Сала та технології ліків Національного фармацевтичного університету з однопрофільними кафедрами фармацевтичних факультетів медичних університетів України за темою «Організація навчального процесу з вивчення дисципліни «Технологія ліків» в умовах карантину».

Під час наради учасники обмінялись досвідом викладання технологічних дисциплін в умовах карантину, обговорили негайні питання, накреслили шляхи їх розв’язання та подальшої співпраці для успішного здійснення підготовки спеціалістів фармацевтичної галузі. Зокрема відмітили високий рівень викладання та максимальну готовність учасників до освітнього процесу в умовах карантину.

19 травня 2020 року відбулась  об’єднана нарада-семінар опорних кафедр 19 травня 2020 року відбулась  об’єднана нарада-семінар опорних кафедр