21-22 листопада 2019 року у «Фармак» відбулася VIІ Щорічна конференція Школи молодих науковців, яку відвідали близько 100 гостей і працівників компанії. Заслухали загалом 21 доповідь відомих іноземних науковців, молодих фахівців компанії, а також аспірантів і студентів провідних вишів України.

Конференція розширює свої кордони і вже другий рік поспіль проходить за міжнародної участі. Цього року було запрошено 13 іноземних фахівців із США, Великої Британії, Австрії, Ірландії, Італії, Німеччини, та Угорщини. Також, долучились і студенти із НФаУ, НУХТ, Політехнічного університету, Києво-Могилянської академії, НАУ, Національного університету «Львівська політехніка», Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та Київського Міжнародного Університету.

Темою постерної доповіді аспіранта кафедри ЗТЛ, Яковенка Олексія, була “Study of the pharmacotechnological properties of Health in gum chewing base and its mixture with glycine and magnesium citrate”.