22 жовтня асистенти кафедри Халавка Марина та Колісник Тетяна (CATEGORY SCIENTISTS), а також аспіранти Єлизавета Борко, Олексій Андрюшаєв та магістрантка Олександра Реброва (CATEGORY STUDENTS) виступили з доповідями на International Pharmacy Symposium „Contemporary Pharmacy: Issues Challenges and Expectations 2021” and „11th Conference: Pharmacy Science and Practice” CPICE-PSP 2021, що був проведений Lithuanian University of Health Sciences у форматі віртуальної зустрічі.

22 жовтня 2021 р. кафедра виступила з доповідями на International Pharmacy Symposium 22 жовтня 2021 р. кафедра виступила з доповідями на International Pharmacy Symposium