24 – 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ»

Участь у заході прийняли близько 300 науковців та освітян, здобувачів вищої освіти та молодих науковців України та зарубіжжя.

24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ» 24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ» 24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ» 24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ» 24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ» 24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ» 24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ» 24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ»

Зокрема, у роботі конференції взяли участь представники таких установ: Tbilisi State Medical University, International School of Medicine at Alte University, Akaki Tsereteli State  University, Tashkent Pharmaceutical Institute, Bukhara State Medical Institute,
Institute of Pharmaceutical Education and Research, School of Pharmacy, Queen’s University Belfast, Graduate School of Life Science, Faculties of Chemistry and Pharmacy, Wurzburg university, Germany, Національний фармацевтичний університет, Дніпровський держаний аграрно-економічний університет, Запорізький державний медичний університет, Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, ПАТ “Фармак”, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Київський
національний університет технологій та дизайну, ТДВ “ІнтерХім”, ПВНЗ” Харківський міжнародний медичний університет”, Буковинський державний медичний університет, Державний біотехнологічний університет, Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, АТ “Фармак”, ДУ «Iнститут патологiї хребта та суглобiв iм. проф. М. I. Ситенка АМН України»,
Івано-Франківський національний медичний університет, Державна установа “Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського” НАМН України, Institute of Cell Biology and Genetic Engineering NAS of Ukraine, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Конференція проводилася у двох форматах: в режимі on-line (усна доповідь, стендова презентація з публікацією матеріалів) або заочно (тільки публікація). Пленарне засідання проводилося у режимі Zoom-конференції.
Тематика доповідей охоплювала широке коло питань:
• Проблеми та перспективи створення лікарських препаратів різної спрямованості дії (лікувально-косметичних, гомеопатичних та ветеринарних).
• Сучасна технологія екстемпорального виготовлення ліків.
• Оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів у різних лікарських формах.
• Технологія та контроль якості парфумерно-косметичних засобів.
• Інформаційні технології і автоматизація наукових досліджень з розробки лікарських засобів.
• Створення нутрицевтичних засобів та виробів медичного призначення.
• Дослідження і стандартизація біологічно активних сполук.
• Організаційно-економічні аспекти діяльності фармацевтичних підприємств у сучасних умовах.
• Маркетингові дослідження сучасного фармацевтичного ринку.
• Фармакологічні дослідження біологічно активних речовин.
• Нанотехнології у фармації.
• Сучасна біотехнологія.
Досягнення науковців та практиків у різних галузях фармацевтичної технології відображені у 142 статтях та тезах учасників конференції та представлені у 11 усних та 12 постерних доповідях.

Також програма конференції включала освітній компонент: «Оптимізація технології мазей в умовах аптек» та «Огляд роботи
екстемпоральної аптеки в Норвегії». Учасники практичного вебінару змогли отримати знання щодо удосконалення професійної компетентності: розвиток та формування професійних навичок галузевого спрямування, опанування новітніми технологіями, ознайомлення із сучасним устаткуванням, обладнанням, станом і тенденціями розвитку економіки, фармацевтичної та медичної галузі України та світу.

24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ»24 - 25 листопада 2022 р. відбулася VII Міжнародна науковопрактична конференція «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ»
Матеріали конференції (програма, збірник, постерні доповіді, сертифікати) розміщено на сайтах кафедр технології ліків та заводської технології ліків.