20.01.2023 на кафедрі Заводської технології ліків відбувся фаховий семінар, доповідач: Борко Єлізавета (аспірант кафедри ЗТЛ) з доповіддю за дисертаційною роботою на тему: “Розробка складу та технології супозиторіїв ректальних з діосміном та гесперидином”. За результатами семінару дисертаційна робота Борко Є.А рекомендована до офіційного захисту.

Фаховий семінар щодо публічної презентації наукових результатів дисертаційної роботи Борко Є.А.Фаховий семінар щодо публічної презентації наукових результатів дисертаційної роботи Борко Є.А.Фаховий семінар щодо публічної презентації наукових результатів дисертаційної роботи Борко Є.А.