17 січня 2023 р. кафедрами заводської технології ліків, аптечної технології ліків та біотехнології було проведено міжкафедральний семінар «Технології індустрії 4.0 у фармацевтичній розробці лікарських засобів», до 100-річчя Д. П. Сала.

У заході взяли участь науковці та освітяни фармацевтичної галузі.

Були заслухані наступні доповіді:

• Дослідження біологічної активності емульгелю «Пробіоскін»

асп. Соловйова А.В., к.фарм.н., доц. Калюжная О.С,  д.фарм. н., проф. Хохленкова Н.В.

• Обґрунтування складу дифільної супозиторної основи з урахуванням фізико-хімічних властивостей АФІ

асп. Борко Є.А., д.фарм.н., проф. Ковалевська І.В.

• Ретроспектива та сучасні тенденції щодо складу і технології виготовлення мила у фокусі фармації

асп. Гончаров І., д.фарм.н. проф. Вишневська Л.І.

Після обговорення доповідей була проведена профільна наукова дискусія щодо сучасних проблемних питань фармацевтичної індустрії.

Програма семінару

Міжкафедральний семінар «ТЕХНОЛОГІЇ ІНДУСТРІЇ 4.0 У ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ РОЗРОБЦІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ», ДО 100-РІЧЧЯ Д.П. САЛА.Міжкафедральний семінар «ТЕХНОЛОГІЇ ІНДУСТРІЇ 4.0 У ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ РОЗРОБЦІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ», ДО 100-РІЧЧЯ Д.П. САЛА.Міжкафедральний семінар «ТЕХНОЛОГІЇ ІНДУСТРІЇ 4.0 У ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ РОЗРОБЦІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ», ДО 100-РІЧЧЯ Д.П. САЛА.