19 березня 2021 р. відбулося секційне засідання №4 «Технологія фармацевтичних та парфумерно-косметичних засобів» XXVII міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «TOPICAL ISSUES OF NEW MEDICINES DEVELOPMENT». У роботі взяли участь завідувачі, співробітники кафедр ЗТЛ, ТФП, косметології і аромології та студенти СНТ. Було заслухано 9 докладів. Студентка 5 курсу спеціальності «Фармація», гр. Фс16(5,0д)-02, учасник СНТ кафедри ЗТЛ Оксана Павленко зайняла 2 місто з доповіддю на тему «Вибір способу введення карведилолу при розробці м’якого лікарського препарату для профілактики УФ-індукованого раку шкіри».

19 березня 2021 р. відбулося секційне засідання № 4 «Технологія фармацевтичних та парфумерно-косметичних засобів» XXVII міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «TOPICAL ISSUES OF NEW MEDICINES DEVELOPMENT». 19 березня 2021 р. відбулося секційне засідання № 4 «Технологія фармацевтичних та парфумерно-косметичних засобів» XXVII міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «TOPICAL ISSUES OF NEW MEDICINES DEVELOPMENT». 19 березня 2021 р. відбулося секційне засідання № 4 «Технологія фармацевтичних та парфумерно-косметичних засобів» XXVII міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «TOPICAL ISSUES OF NEW MEDICINES DEVELOPMENT». 19 березня 2021 р. відбулося секційне засідання № 4 «Технологія фармацевтичних та парфумерно-косметичних засобів» XXVII міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «TOPICAL ISSUES OF NEW MEDICINES DEVELOPMENT».