29 березня відбувся сумісний семінар кафедр ЗТЛ та АТЛ «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У СУЧАСНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ НАУЦІ». Присутні заслухали доповідь асп. каф. АТЛ НФаУ Боднар Л. А. (кер. д. фарм. н., проф. каф. АТЛ НФаУ Половко Н. П.) на тему «Аналіз методів підвищення розчинності важкорозчинних лікарських речовин в твердих лікарських формах. За темою доповіді відбувся круглий стіл з обговорення питання інноваційних твердих лікарських форм та перспектив розробки лікарських засобів з підвищеною біодоступністю важкорозчинних лікарських речовин. Найбільшу увагу приділено особливостям виготовлення систем, що само емульгуються.

29 березня 2021 р. відбувся сумісний семінар кафедр ЗТЛ та АТЛ «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У СУЧАСНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ НАУЦІ» 29 березня 2021 р. відбувся сумісний семінар кафедр ЗТЛ та АТЛ «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У СУЧАСНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ НАУЦІ»