29 квітня 2021 р. доц. Ковалевська І.В. представила презентацію діяльності СНТ кафедри ЗТЛ

29 квітня 2021р. в рамках проведення І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» відповідальна за наукову роботу доц. Ковалевська І.В. представила презентацію діяльності СНТ кафедри ЗТЛ.

Презентація Ковалевській І.В. (*.pptx)

Після урочистого відкриття кафедра ЗТЛ провела засідання СНТ, відповідно до програми конференції.

Свої результати наукових досліджень учасники представили у вигляді презентацій.

За результатами засідання учасники отримали наступні місця та були нагороджені дипломами та грамотами.

1 місце. Мнішенко Вадим Анатолійович (кер. доц. Гербіна Н.А.).
«Розробка складу та технології ородисперсних таблеток  для усунення  симптомів кінетозу»

2 місце. Олешко Анастасія Максимівна (кер. доц. Ю. С. Маслій)
«Розробка складу емульгелю для лікування екземи»

3 місце. Байрачна Катерина Євгенівна (кер. проф. Рубан О.А.).
«Розробка протиалергійного препарату на основі комплексного рослинного екстракту у формі таблеток»

Павленко Оксана Володимирівна (кер. ас. Колісник Т.Є.).
“Вибір способу введення карведилолу при розробці м’якого лікарського препарату для профілактики УФ-індукованого раку шкіри”