2 листопада 2021 р. на базі кафедри заводської технології ліків було проведено засідання СНТ, присвячене основним вимогам до оформлення магістерських робіт здобувачами вищої освіти згідно Положенню 2.2-32-025 «Про порядок підготовки та захисту кваліфікаційних робіт у Національному фармацевтичному університеті».
Відповідальна за роботу СНТ на кафедрі, проф. Бобрицька Л.О. представила студентам змінені вимоги до випускних кваліфікаційних робіт, перелік основних конкурсів студентських наукових робіт та список науково-практичних конференцій на найближчий час.

На засіданні свої перші результати наукових досліджень представили у вигляді презентацій здобувачі вищої освіти Кузьміна Ольга Фс18(4,0д)-02 та Верховод Вікторія Фс18(4,0д)-02.