Співробітництво з Лабораторією ортезування та біоматеріалів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України»

2 травня 2024 року відбулась зустріч завідувачки кафедри ЗТЛ, д.фарм. н., проф. Рубан О.А. з керівником лабораторії ортезування та біоматеріалів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України» к.м.н., доцентом Динніком О. А.
У ході зустрічі були обговорені питання співробітництва під час виконання наукової теми «Розроблення м’яких лікарських засобів для поліпшення функціонального стану кукси при протезуванні», що фінансується за кошти державного бюджету України у рамках бюджетної програми КПКВК2301020 “Дослідження, наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка та підвищення кваліфікації наукових кадрів у сфері охорони здоров’я, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури та об’єктів, що становлять національне надбання”. На зустрічі були присутні д.мед. н., проф., завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії НФаУ Штриголь С.Ю. та м.н.сп. лабораторії Носач А.А.