25 березня 2021 року доцент кафедри ЗТЛ Маслій Ю.С. виступила на І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології» з доповіддю на тему «Гумки жувальні лікувальні – ліки майбутнього».
25 березня 2021 року доцент кафедри ЗТЛ Маслій Ю.С. виступила на І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології» з доповіддю на тему «Гумки жувальні лікувальні – ліки майбутнього».