11-12 листопада 2021 року кафедрою заводської технології ліків та кафедрою
технології ліків НФаУ було проведено VI Міжнародну науково-практичну
конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення
лікарських препаратів різної направленості дії».
Конференція проводилася у двох форматах: в режимі on-line (усна доповідь,
стендова презентація з публікацією матеріалів) або заочно (тільки
публікація). Пленарне засідання проводилося у режимі Zoom-конференції.
У роботі конференції взяли участь представники України, Грузії,
Узбекистан

11-12 листопада 2021 р. Відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії» 11-12 листопада 2021 р. Відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії» 11-12 листопада 2021 р. Відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії» 11-12 листопада 2021 р. Відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії»