19 квітня 2024 року в рамках проведення XXX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» на кафедрі ЗТЛ проведено засідання СНТ, відповідно до програми конференції. Результати власних наукових досліджень представили члени СНТ кафедри. За підсумками засідання дипломами нагороджено:

Орловська Олександра (1 місце);

Ленц Крістіна  (2 місце);

Окомашенко Аліна  (3 місце).

Шевцова Олена, Варфоломєєва Дар’я, Тулуб Іван, Шаліна Яна, Рибитва Ірина, Монастирна Вікторія, Євсюков Дмитро, Одерій Інна отримали   грамоти.

16-19 квітня 2024 року відбулася XXX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ».16-19 квітня 2024 року відбулася XXX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ».16-19 квітня 2024 року відбулася XXX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ».