18 лютого 2022 р. асистент кафедри ЗТЛ, Марина Халавка, у складі делегації НФаУ відвідала КЗОЗ “Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової” Харківської обласної ради з метою проведення профоріентаційної роботи.

18 лютого 2022 р. асистент кафедри ЗТЛ, Марина Халавка, у складі делегації НФаУ відвідала КЗОЗ "Куп'янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової" Харківської обласної ради з метою проведення профоріентаційної роботи. 18 лютого 2022 р. асистент кафедри ЗТЛ, Марина Халавка, у складі делегації НФаУ відвідала КЗОЗ "Куп'янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової" Харківської обласної ради з метою проведення профоріентаційної роботи.