22 березня 2024 р. доценти ЗВО кафедри заводської технології ліків НФаУ Маслій Ю.С. і Гербіна Н.А. прийняли участь у Міжнародній конференції «Contemporary Pharmacy: Issues, Challenges and Expectations 2024» у Литовському університеті наук про здоров’я (м. Каунас, Литва), де вони представили свої постерні доповіді на тему: «Study of Textural Parameters and Solubility of Dental Polymeric Films for the Treatment of Infectious and Inflammatory Diseases of the Oral Cavity» та «The Choice of Mucoadhesive Polymer in the Oromucosal Spray Formulation».