19 травня 2021 р. відбулась  об’єднана нарада-семінар опорних кафедр

19 травня 2021 року відбулась  об’єднана нарада-семінар опорних кафедр заводської технології ліків, аптечної технології ліків  та технології ліків Національного фармацевтичного університету з однопрофільними кафедрами фармацевтичних факультетів медичних університетів України за темою ««Рік роботи в умовах карантину: аналіз, обмін досягненнями, робота над помилками».

Під час наради учасники обмінялись досвідом викладання технологічних дисциплін в умовах карантину, обговорили питання організації практичної підготовки магістрів фармації у НФаУ, організації навчального процесу на кафедрі аптечної та промислової технології ліків НМУ ім. О.О. Богомольця в умовах карантину, проблемні питання і шляхи удосконалення навчальної програми з дисципліни «Технологія ліків», методичне забезпечення дисципліни «Сучасна фармацевтична розробка, анотація змін та доповнень до робочої програми з дисциплін «Аптечна технологія ліків» та «Технологія ліків аптечного виробництва» з огляду на інноваційні лікарські форми, сучасні технологічні аспекти їх виробництва та дослідження. Відбулась презентація навчального посібника «Робочий зошит з промислової технології лікарських засобів» та монографії “Мистецтво фармацевтичної справи: від витоків до сьогодення”.