4 червня 2021 року проведено засідання СНТ

4 червня 2021 року проведено засідання СНТ. Відбулось нагородження здобувачів вищої освіти 5 курсу спеціальності 226 Фармація:

Павленко Оксана (отримала ІІ місце у секції ТЕХНОЛОГІЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТА ПАРФУМЕРНО-КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ)

Камінська Ірина за участь у XXVIІІ міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «TOPICAL ISSUES OF NEW MEDICINES  DEVELOPMENT», присвяченої 150-річчю з дня народження  М.О. Валяшка.

І місце отримав Мнішенко Вадим

ІІ місце отримала  Олешко Анастасія

ІІІ місце отримали Байрачна Катерина, Павленко Оксана

за участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»,  студентське наукове товариство НФаУ: перші кроки у науці.

Реброва Олександра за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація». За результати оцінювання здобула 1 місце.

Байрачна Катерина, Левчик Валерія за участь у second round of the All-Ukrainian contest of student’s scientific works in the field of “Pharmacology, Pharmacy (in English)” на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

За підготовку здобувачів у конференціях та конкурсах висловлена подяка науковим керівникам:

ХОХЛОВІЙ Л.М., ГЕРБІНІЙ Н.А., МАСЛІЙ Ю.С., КОВАЛЕВСЬКІЙ І.В., КОЛІСНИК Т.Є.