Зустріч менеджера зі зв’язків з громадськістю Групи компаній Кусум Володимира Косенкова зі здобувачами вищої освіти НФаУ. Тема заходу: «Кусум – від невеличкого дистриб’ютора до ТОП 10 фарм компаній України. Історія успіху».

Група компаній Кусум – один з лідерів української фармації, який протягом багатьох років входить у ТОП-10 підприємств галузі. Важливою складовою свого успіху підприємство вважає не тільки інвестиції в новітні технології, вдалу кадрову політику, бізнес, а і у благодійні проєкти, які стали невід’ємною частиною життя компанії, особливо з початком повномасштабного вторгнення в Україну.

22 лютого 2024 р. за ініціативою ГК Кусум, відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ та кафедри заводської технології ліків НФаУ відбулася онлайн-зустріч ЗВО фармацевтичного факультету з менеджером зі зв’язків з громадськістю та директором благодійного фонду Групи компаній Кусум Володимиром Косенковим.

Мета зустрічі – ознайомлення з історією створення компанії в Україні, її успішним  зростанням до десятки лідерів у галузі охорони здоров’я та  діяльністю  в реаліях військового часу.

Під час зустрічі пан Володимир розповів слухачам не тільки про історію та  структуру компанії, а і наголосив на філософії роботи підприємства, яка ґрунтується на допомозі громадянам України у різних сферах. Так, компанія реалізує тривалі медичні проєкти національного масштабу, всебічно допомагає жителям міста Суми у комунальному, медичному та соціальному напрямках і, звичайно, робить все для перемоги, спрямовуючи потужне фінансування ВСУ та гуманітарні місії для жителів на деокупованих та прифронтових територіях.

Зустріч закінчилася великою кількістю питань лектору. Особливий інтерес у присутніх ЗВО викликали питання працевлаштування в компанії та зміни в роботі підприємства після 24 лютого 2022 року. Слухачі виявили неабияку зацікавленість соціальними проєктами компанії та перспективами їх розширення.

Зустріч менеджера зі зв’язків з громадськістю Групи компаній Кусум Володимира Косенкова зі здобувачами вищої освіти НФаУ.  Тема заходу: «Кусум - від невеличкого дистриб'ютора до ТОП 10 фарм компаній України. Історія успіху». Зустріч менеджера зі зв’язків з громадськістю Групи компаній Кусум Володимира Косенкова зі здобувачами вищої освіти НФаУ.  Тема заходу: «Кусум - від невеличкого дистриб'ютора до ТОП 10 фарм компаній України. Історія успіху». Зустріч менеджера зі зв’язків з громадськістю Групи компаній Кусум Володимира Косенкова зі здобувачами вищої освіти НФаУ.  Тема заходу: «Кусум - від невеличкого дистриб'ютора до ТОП 10 фарм компаній України. Історія успіху».