21 березня 2024 року кафедрою заводської технології ліків сумісно з кафедрами аптечної технології ліків, біотехнології, технології фармацевтичних препаратів проведено науково-практичний семінар «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКІВ». Учасниками семінару стали співробітники та аспіранти кафедр, здобувачі вищої освіти. Спікерами науково-практичного семінару були: Семченко Катерина Валентинівна, д.фарм.н., проф. каф. АТЛ, НФаУ, м. Харків, Україна;  Александрова Олеся Геннадіївна, здобувачка вищої освіти 3 курсу бакалаврату, Національного фармацевтичного університету, м. Харків, Україна; Двінських Наталія Власівна, к. фарм. н., с.н.с., доц. каф. біотехнології, НФаУ, м. Харків, Україна  Розглянуті питання можна переглянути у програмі науково-практичного семінару.

Науково-практичний семінар «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКІВНауково-практичний семінар «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКІВНауково-практичний семінар «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКІВ