Науково-практичний семінар «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКІВ

22 лютого 2024 року кафедрою заводської технології ліків сумісно з кафедрами аптечної технології ліків, біотехнології, технології фармацевтичних препаратів проведено науково-практичний семінар «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКІВ». Учасниками семінару стали співробітники та аспіранти кафедр, здобувачі вищої освіти 4  та 5 курсів, освітньої програми ««Фармація. Промислова фармація». Спікерами науково-практичного семінару були: к.фарм.н., доц. Солдатов Д.П. та асп. кафедри ЗТЛ, Злагода В.С. Розглянуті питання можна переглянути у програмі науково-практичного семінару.

Науково-практичний семінар  «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА     БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ  СТВОРЕННЯ ЛІКІВНауково-практичний семінар  «ЗАКОНОДАВЧІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА     БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ  СТВОРЕННЯ ЛІКІВ