18 вересня 2021 р. кафедра Заводської технології ліків, у складі: зав. кафедри, проф., д.фарм. н. Олени Рубан, доц. д.фарм.н. Інни Ковалевської, ас., к.фарм.н. Марини Халавки, аспірантів Єлизавети Борко., Олексія Андрюшаєва та Ігоря Зупанця прийняла участь у міському проекті «Ніч Науки».
Були проведені понад 10 майстер-класів з виготовлення шипучих таблеток, альгінатних мікрокапсул, крему та гелю. Представлена презентація процесу виготовлення м’яких та твердих лікарських форм. Проведена виставка лікарських засобів промислового виробництва.

18 вересня 2021 р. кафедра Заводської технології ліків прийняла участь у міському проекті «Ніч Науки» 18 вересня 2021 р. кафедра Заводської технології ліків прийняла участь у міському проекті «Ніч Науки» 18 вересня 2021 р. кафедра Заводської технології ліків прийняла участь у міському проекті «Ніч Науки» 18 вересня 2021 р. кафедра Заводської технології ліків прийняла участь у міському проекті «Ніч Науки» 18 вересня 2021 р. кафедра Заводської технології ліків прийняла участь у міському проекті «Ніч Науки»