19 квітня 2023 р. Федорунько Вікторія (наук. керівник д.фарм. н.,  проф. Ковалевська І.В.) прийняла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

19 квітня 2023 року студентка 5 курсу 2 групи Федорунько Вікторія (наук. керівник д.фарм. н.,  проф. Ковалевська І.В.) представила конкурсну роботу на тему «Дослідження впливу допоміжних речовин на фармакотехнологічні властивості маси для таблетування з сухими екстрактами вітанії та чебрецю» на пленарному засіданні  ХХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» та посіла ІІ місце у конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 226 Фармація, промислова фармація.