20 грудня 2023 року аспіранти кафедри ЗТЛ виступили з доповіддю на науково-практичній конференції з міжнародною участю “Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми, перспективи розвитку”, присвяченої 25-річчю фармацевтичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

20 грудня 2023 року аспіранти кафедри ЗТЛ: Крива К. та Андрюшаєв О. (науковий керівник – зав. кафедри ЗТЛ, проф. Рубан О.А) виступили з доповіддю на секційному засіданні «Сучасні здобутки фармацевтичної технології» науково-практичної конференції з міжнародною участю “Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми, перспективи розвитку”, присвяченої 25-річчю фармацевтичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

20 грудня 2023 року аспіранти кафедри ЗТЛ виступили з доповіддю на науково-практичній конференції з міжнародною участю "Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми, перспективи розвитку", присвяченої 25-річчю фармацевтичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.20 грудня 2023 року аспіранти кафедри ЗТЛ виступили з доповіддю на науково-практичній конференції з міжнародною участю "Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми, перспективи розвитку", присвяченої 25-річчю фармацевтичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.