7 грудня 2021 р. у НФаУ на пленарному засіданні ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю  «YOUTH PHARMACY SCIENCE»  відбулася церемонія нагородження переможців І конкурсу «Краще студентське наукове товариство НФаУ» за номінаціями.

Кафедра ЗТЛ нагороджена дипломом ІІІ ступеня у номінації «Краще студентське наукове товариство НФаУ».

Олександра Реброва, студентка 2 курсу магістратури, нагороджена дипломом переможця у номінації «Кращий науковець СНТ» за технологічним напрямком.

7 грудня 2021 р. відбулася церемонія нагородження переможців «Краще студентське наукове товариство НФаУ» з міжнародною участю  «YOUTH PHARMACY SCIENCE» 7 грудня 2021 р. відбулася церемонія нагородження переможців «Краще студентське наукове товариство НФаУ» з міжнародною участю  «YOUTH PHARMACY SCIENCE»