Міжкафедральний семінар «БІОТЕХНОЛОГІЧНІ ДИСПУТИ» ДО 100-РІЧЧЯ Д.П. САЛА.

21 лютого 2023 р. кафедрами заводської технології ліків, технології фармацевтичних препаратів та біотехнології було проведено міжкафедральний семінар «Біотехнологічні диспути» до 100-річчя Д. П. Сала.

У заході взяли участь науковці та освітяни фармацевтичної галузі.

Від кафедри заводської технології ліків була заслухана доповідь асистента кафедри ЗТЛ, Visiting Scholar, Group of Pharmaceutical Engineering, School of Pharmacy, Queen’s University Belfast Тетяни Колісник на тему:

“Диференціальна сканувальна калориметрія (ДСК) як метод дослідження біомакромолекул при розробці лікарських засобів”.

Після доповіді була проведена профільна наукова дискусія щодо сфер застосування методу ДСК при розробці лікарських препаратів.Міжкафедральний семінар «БІОТЕХНОЛОГІЧНІ ДИСПУТИ» ДО 100-РІЧЧЯ Д.П. САЛА.Міжкафедральний семінар «БІОТЕХНОЛОГІЧНІ ДИСПУТИ» ДО 100-РІЧЧЯ Д.П. САЛА.Програма семінару