Міжкафедральний семінар «Технології Індустрії 4.0 у фармацевтичній розробці лікарських засобів»

5 травня 2023 року кафедрами заводської технології ліків та аптечної технології ліків було проведено міжкафедральний семінар «Технології індустрії 4.0 у фармацевтичній розробці лікарських засобів», до 100-річчя Д. П. Сала.

Були заслухані наступні доповіді:

I. Сучасний стан використання розчинних мікроголок, як однієї з інноваційних технологій трансдермальних систем доставки лікарських препаратів
асп. Поліна Паливода, д.фарм. н., проф. Вишневська Л. І.

II. Економічні та технологічні аспекти створення капсул з триметазидином для лікування серцево-судинних захворювань
асп. Вікторія Злагода, д.фарм.н., проф. Бобрицька Л. О.

Після їх обговорення була проведена профільна наукова дискусія щодо сучасних проблемних питань фармацевтичної індустрії.

Програма семінару