У рамках проєкту «Співпраця великої та малої науки» продовжується поглиблена взаємодія НФаУ та Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».

Вікторія Луніна, директор Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради», вручила почесні грамоти МАН науково-педагогічним працівникам НФаУ за вагомий внесок у розвиток малої науки. В.о.ректора НФаУ Алла Котвіцька відзначила вчителів-керівників МАН, які працювали зі шкільною молоддю у сфері природничих наук, та науково-педагогічних працівників НФаУ-консультантів робіт школярів.

Серед нагороджених  – співробітники кафедри ЗТЛ проф. Бобрицька Л.О. та проф. Сліпченко Г.Д.