У ході засідання були заслухані доповіді:

1. «Дослідження фізико-хімічних та фармакотехнологічних характеристик АФІ для визначення шляхів їх введення до складу супозиторіїв ректальних» – асп. Борко Є.А. (наук. керівник д.фарм.н., доц. Ковалевська І.В.)
  2. «Оптимізація складу ородисперсних таблеток з парацетамолом та N-ацетил-D-глюкозаміном» – асп. Зупанець І.В. (наук. керівник д.фарм.н., проф. Рубан О.А.

26 січня 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар кафедр ЗТЛ та Фармакогнозії. 26 січня 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар кафедр ЗТЛ та Фармакогнозії.26 січня 2022 року відбувся міжкафедральний науковий семінар кафедр ЗТЛ та Фармакогнозії.