Зустріч з добувачами вищої освіти фармацевтичного факультету на тему «АТ «Фармак» – виробник ліків №1 в Україні. Як стати частиною команди».

Спільна діяльність Національного фармацевтичного університету із провідними фармацевтичними підприємствами – запорука формування майбутнього висококваліфікованого фахівця.

Фармацевтична компанія АТ «Фармак» – лідер української фармацевтичної галузі. Важливою складовою свого успіху підприємство вважає інвестиції у наукові дослідження, новітні технології, бізнес, благодійні проекти, а також у формування та розвиток кадрового потенціалу.

15 листопада 2023 р. за ініціативою фармацевтичної компанії АТ «Фармак», відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ та кафедри заводської технології ліків НФаУ відбулася онлайн-зустріч ЗВО фармацевтичного факультету з фахівцем відділу підбору та адаптації АТ «Фармак» Іриною Воскрес.

Мета зустрічі – ознайомлення з діяльністю  фармацевтичної компанії «Фармак», зокрема  навчальними проектами для молодих фахівців та можливостями кар’єрного росту на підприємстві.

Під час лекції пані Ірина Воскрес розповіла слухачам не тільки про структуру компанії, а і принципи роботи, які ґрунтуються на контролі якості всіх процесів на підприємстві. Спікер наголосила, що АТ «Фармак» зацікавлено у висококваліфікованих фахівцях, тому попри війну розширює можливості для навчання, практики та стажування майбутніх випускників профільних вузів країни. Пані ірина наголосила, що НФаУ є флагманом фармацевтичної освіти в Україні та дуже активно приймає участь у різних проектах компанії.

Зустріч закінчилася жвавим обговоренням перспектив молоді НФаУ на фармацевтичному підприємстві. Присутні задали велику кількість питань лектору. Особливий інтерес у присутніх ЗВО викликали питання працевлаштування, відділи компанії, в яких може працювати випускник, можливість кар’єрного зростання та можливості проходження стажування для ЗВО 4 та 5 курсів. Слухачі виявили неабияку зацікавленість в участі у освітніх проектах АТ «Фармак»,які плануються цього року.

Зустріч з добувачами вищої освіти фармацевтичного факультету на тему «АТ «Фармак» - виробник ліків №1 в Україні. Як стати частиною команди».Зустріч з добувачами вищої освіти фармацевтичного факультету на тему «АТ «Фармак» - виробник ліків №1 в Україні. Як стати частиною команди».Зустріч з добувачами вищої освіти фармацевтичного факультету на тему «АТ «Фармак» - виробник ліків №1 в Україні. Як стати частиною команди».