18 березня 2021 р. відбулася організована кафедрою ЗТЛ лекція у форматі онлайн екскурсії по цехам фармацевтичного підприємства ТОВ «Кусум Фарм» на тему «Виробництво твердих лікарських форм».

18 березня 2021 р. відбулася організована кафедрою ЗТЛ лекція у форматі онлайн екскурсії по цехам фармацевтичного підприємства ТОВ «Кусум Фарм» на тему «Виробництво твердих лікарських форм» для вітчизняних студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» денної форми навчання, на якої також були присутні представники кафедри.

Фахівці підприємства ознайомили слухачів з повним циклом технологічного процесу отримання твердих лікарських форм в умовах сучасного виробництва згідно з GMP, продемонстрували роботу виробничих цехів, персоналу, технологічного обладнання. Наприкінці  заходу представники підприємства відповіли на питання, що виникли під час екскурсії.