Завідувачка кафедри ЗТЛ, проф., д.фарм.н. Рубан О.А., доц. д. фарм.н., Ковалевська І.В., доц., к.фарм.н. Маслій Ю.С., доц., к.фарм.н. Гербіна Н.А. прийняли участь у роботі міжнародної конференції «Contemporary Pharmacy: Challenges, Expectations and Ideas 2022» , яка відбулася 21 жовтня 2022 року у м. Каунас, Литва. Співробітники кафедри представили постерні доповіді з результатами наукових досліджень.

Участь у роботі міжнародної конференції «Contemporary Pharmacy: Challenges, Expectations and Ideas 2022» Участь у роботі міжнародної конференції «Contemporary Pharmacy: Challenges, Expectations and Ideas 2022» Участь у роботі міжнародної конференції «Contemporary Pharmacy: Challenges, Expectations and Ideas 2022»