Зустріч фахівця Відділу підбору та адаптації АТ “Фармак” Іриною Воскрес зі студентами фармацевтичного факультету

Спільна діяльність Національного фармацевтичного університету із провідними фармацевтичними підприємствами – запорука формування майбутнього висококваліфікованого фахівця.

Фармацевтична компанія «Фармак» є одним з лідерів української фармацевтичної галузі , який інвестує у наукові дослідження, новітні технології, бізнес, благодійні проєкти, а також у формування кадрового потенціалу підприємства.

21 жовтня 2022 р. за ініціативою фармацевтичної компанії «Фармак», відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ та кафедри заводської технології ліків НФаУ відбулася онлайн-зустріч студентів фармацевтичного факультету з фахівцем відділу підбору та адаптації АТ «Фармак» Іриною Воскрес.

Мета зустрічі – ознайомлення з діяльністю  фармацевтичної компанії «Фармак», зокрема  навчальними проєктами для молодих фахівців та можливостями кар’єрного росту на підприємстві.

Під час лекції «Якість в основі всіх процесів» пані Ірина Воскрес розповіла студентам про компанію «Фармак», яка є не лише високотехнологічним підприємством, що поєднує 7 виробничих цехів, сертифікованих за правилами GMP,  а й потужним науково-дослідним центром.

Спікер наголосила, що компанія зацікавлена у висококваліфікованих фахівцях, тому надає можливості для практики та навчання, організовує цікаві освітні проєкти та ініціативи, підтримує стартапи та впроваджує стипендіальні програми для найкращих студентів. Для залучення всіх зацікавлених в своєму майбутньому студентів пані Іриною було проанонсовано заходи, запроваджені на підприємстві: «Школа молодого науковця» та «Farmac Lab».

Зустріч  фахівця Відділу підбору та адаптації АТ "Фармак" Іриною Воскрес зі студентами фармацевтичного факультету